Sklep z nowymi i używanymi częściami samochodowymi

Płatność i dostawa

Formy i sposoby płatności:

Aby wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom związanymi z możliwościami płatniczymi w naszym sklepie, udostępniamy kilka form płatności, dzięki którym mogą Państwo zrealizować swoje zakupy.

1. Gotówka za pobraniem

Wybierając płatność przy odbiorze towaru od kuriera, całkowitą należność za sprzęt oraz koszt transportu zapłacisz gotówką do rąk kuriera. Sklep zastrzega sobie możliwość zażądania wpłaty zaliczki przy wysyłce towarów o większej wartości, powyżej limitu.  Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia. 

2. Gotówka przy odbiorze osobistym

Deklarując odbiór osobisty możesz zapłacić gotówką w siedzibie firmy.

3. Przelew bankowy zwykły

Dane niezbędne do wykonania tradycyjnego przelewu wraz z jego tytułem zostaną podane podczas składania zamówienia. W każdym momencie znajdziesz je również na stronie "Kontakt". Weryfikacja płatności zajmuje maksymalnie do 48h.

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu kilku minut.

Nasz numer konta bankowego w Santander Bank Polska (dawniej BZWBK): 18 1090 1362 0000 0001 1065 9786.

4. Przelew bankowy poprzez Przelewy24

Zależy Ci na czasie? Zamówienie jest realizowane natychmiast po dokonaniu zakupów, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. 

Skorzystaj z szybkich przelewów on-line realizowanych przez firmę Przelewy24, która obsługuje m.in. następujące kanały płatności (weryfikacja zajmuje maksymalnie do 24h):

 • mTransfer - mBank
 • MultiTransfer - MultiBank
 • Płacę z Inteligo - Inteligo
 • Przelew24 - Bank Zachodni WBK
 • Płać z PKO BP
 • Pekao24
 • Płać z Nordea
 • Płać z BPH
 • Płać z ING
 • Lukas e-przelew
 • Alior Bank
 • Meritum Bank
 • Eurobank
 • itd.

Formy dostawy:

Aby zapewnić szybkie i bezpieczne doręczenie złożonego przez Ciebie zamówienia postawiliśmy na współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy cechują się wysoką jakością świadczonych usług. Na dzień dzisiejszy dostawa towarów ograniczona jest wyłącznie do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

1. Odbiór osobisty

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

2. Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!
W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Dostawa gratis!

Dostawa gratis dotyczy towarów, które posiadają w opisie stosowną informację o kosztach transportu równych 0zł.