Sklep z nowymi i używanymi częściami samochodowymi

O nas

Kim jesteśmy

Od wielu lat istniejemy na rynku części samochodowych, mając na swoim koncie tysiący sprzedanych elementów i cześci, cieszymy się pozytywną opinią setek zadowolonych klientów. Nieustannie poświęcamy się rozszerzeniu naszej działalności i zwiększaniu ilości asortymentu, osiągając najwyższy szczebel standardów naszych usług i możliwość dotarcia do każdego klienta.

Niskie ceny

Mamy najniższe ceny na rynku. Kupując u nas, każdego dnia możesz zaoszczędzić nawet do 30% ceny rynkowej.

Nasze wartości

W naszym sklepie potrzeby klienta to priorytet, a jego opinia ma dla nas najwyższą wartość. Doskonała jakość, sprawdzone produkty i bezwzględna terminowość to nasze priorytety. Przy tym nigdy nie zapominamy o dobrej atmosferze oraz komforcie naszych pracowników z radością przychodzących do pracy. Są oni najlepszą gwarancją jakości naszych usług, fachowości oraz umiejętności - przekonaj się sam dokonując zakupów w naszym sklepie. 

Misja nazszej firmy

Naszą misją jest pomóc klientom, pracownikom, dostawcom rozwijać pełen potencjał oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów

Atmosfera w miejsu pracy

Atmosfera w firmie jest dla nas równie ważna, jak jakość i sprawna realizacja zamówień, dlatego dbamy o każdego naszego pracownika.